Dołącz do nas!

Poszukujemy osoby lub firmy zainteresowane podjęciem współpracy z HFB Broker na stanowisku:

Specjalista ds. ubezpieczeń

Opis stanowiska:

Obowiązki:
- prowadzenie korespondencji z Ubezpieczycielami i Klientami
- pozyskiwanie ofert ubezpieczeń
- reprezentowanie interesów Klientów w kontaktach z ubezpieczycielami
- porównanie pozyskanych ofert i ich prezentacja
- właściwe zarządzanie i utrzymywanie relacji z Klientami

Wymagania:
- min. rok doświadczenia w zakresie ubezpieczeń
- znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
- umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy

Mile widziane:
- zdany egzamin brokerski
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- dużą samodzielność i elastyczność w pracy
szkolenia
- niezbędne narzędzia pracy
- wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia
- umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Rok doświadczenia
Znajomość obsługi komputera
Umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej usługi?

Zostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy!